Back

ⓘ VAL eshte nje grup qe do ta perfaqesoje Bjellorusine ne Festivalin Evropian te Kenges 2020 ne Roterdam me kengen Da vidna. Kengetarja kryesore e grupit eshte Va ..
                                     

ⓘ VAL

VAL eshte nje grup qe do ta perfaqesoje Bjellorusine ne Festivalin Evropian te Kenges 2020 ne Roterdam me kengen Da vidna.

Kengetarja kryesore e grupit eshte Valeria Gribusova.

Auxon, Aube
                                               

Auxon, Aube

Auxon eshte nje komune ne France. Auxon ben pjese ne departamentin Aube te rajonit Grand-Est. Komuna ka nje popullsi prej 965 banore dhe siperfaqe 25.49 km².