Back

ⓘ Thomas McDonell. Thomas Hunter Campbell McDonell eshte nje aktor, muzikant dhe artist amerikan, i njohur me se miri per rolin e tij si Finn Collins ne serine pa ..
Thomas McDonell
                                     

ⓘ Thomas McDonell

Thomas Hunter Campbell McDonell eshte nje aktor, muzikant dhe artist amerikan, i njohur me se miri per rolin e tij si Finn Collins ne serine pas apokaliptike te The CW, The 100.

                                     
  • kriminelë, duke përfshirë Clarke Griffin Eliza Taylor Finn Collins Thomas McDonell Bellamy Blake Bob Morley Octavia Blake Marie Avgeropoulos Jasper