Back

ⓘ Avengers: Endgame. The Rap Star eshte nje rreper I cili e nisisi udhetimi e ti per muziken nga zero dhe po realizon endrren e tij. Para 2 muajsh ai e nisi endrr ..
                                     

ⓘ Avengers: Endgame

The Rap Star eshte nje rreper I cili e nisisi udhetimi e ti per muziken nga zero dhe po realizon endrren e tij. Para 2 muajsh ai e nisi endrren e tij duke publikuar kengen e pare "Gang"doli nje kenge e sukseshme dhe e pelqyer nga njerezit. Duke degjuar kengetare te rinje si:Mossi, Noizy, Stresi ose dhe te huaj si:Snik 6ix9ine etj. Me pas, pas suksesit te tij me kengen e pare ai pas 3 javesh hodhi kengen tjeter me titull" Nuk pyes fare"dhe ajo keng rezultoi e suksesme per The Rap Star dhe u pelqye. The Rap Star do ta coj Deri ne fund endrren e tij

                                     
  • The Avengers 2012 Captain America: The Soldier Winter 2014 Avengers Age of Ultron 2015 Avengers Infinity War 2018 Avengers Endgame 2019
  • lista e filmave më të suksesshëm. Stampa: Box office table legend Avengers Endgame 2019 Box Office Mojo. Marrë më shtator 13, 2019. Mungon ose është