Back

ⓘ Nuoro Nùgoro eshte nje komune ne Itali ne provincen Nuoros, ne rajonin Sardenja. Ka siperfaqe prej 192.06 km², dhe gjendet ne lartesi mbidetare 549 m. Deri me 2 ..