Back

ⓘ Kur vdekja kthen rruge. Filmi flet per historine e nje njeriu, i cili drejtohet nga djalli. Ai nuk mund ta dalloje te miren, sinqeritetin dhe naivitetin, por ha ..
                                     

ⓘ Kur vdekja kthen rruge

Filmi flet per historine e nje njeriu, i cili drejtohet nga djalli. Ai nuk mund ta dalloje te miren, sinqeritetin dhe naivitetin, por hakmerret gjithmone me cinizem dhe mbetet i destinuar te vuaje ferrin.

                                     

1. Regjisori dhe ekipi

  • Prodhuar nga/Produced by: OnFilm Production & Digitalb Al
  • Financuar nga/Financed by:Qendra Kombetare e Kinematografise/ANCC
  • Aktoret/Cast: Hajrie Rondo, Sokol Angjeli, Albano Bogdo, Nigela Ruka.
  • Regjia/Directed by: Elidor Markja