Back

ⓘ Ahmet Haliti. Me 28 maj 2018, Haliti u bashkua me klubin KF Prishtina pasi luajti me Feronikelin per tre vite, ku nenshkroi kontrate njevjeçare me klubin. ..
                                     

ⓘ Ahmet Haliti

Me 28 maj 2018, Haliti u bashkua me klubin KF Prishtina pasi luajti me Feronikelin per tre vite, ku nenshkroi kontrate njevjeçare me klubin.

                                     
 • Driton Islami, Ahmet Haliti Ekrem Avdyli, Masar Qosa, Labinot Qosa, Faruk Statovci, Bekim Visoka, Artan Tahiri, Vellaznim Visoka, Ahmet Cerovic, Adis
 • Burim Haliti - t, dhe është transmetuar në Radio Televizonin 21 në Prishtinë. Në këtë serail protagonist ka qenë Aktori Xhelal Haliti dhe Ahmet Krasniqi
 • Hekurishtja është një film shqiptar i regjizorit Burim Haliti Ngjarja e filmit zhvillohet në Kosovën e tanishme dhe ka në qendër të tij një bashkëshort
 • Ç. Bajrami Agim Rr. Ramadani Agron N. Mehmetaj Ajet H. Rukiqi Arben A. Haliti Arif B. Vokshi Arif D. Gjocaj Arsim N. Muzaqi Asllan Z. Fazliu Avdi S. Mujaj
 • gjermanishten rrëfen Xha Rrusta mirëpo Shaban Haliti ku e pa se gjendja u acarua thirri një përkthyes që ishte Ahmet Bajrami dhe filloi ti thotë se ne nuk jemi
 • 4 - 4 - 3 12. Visar Bekaj c - 2. Armend Thaqi, 28. Leotrim Bekteshi, 8. Ahmet Haliti 13. Abdul Bashiru 21. Argjend Mustafa, 18. Ergyn Ahmeti 7. Lorik
 • të stërvitjeve që bëheshin në Shqipëri. 1991 : Xhavit Haziri, Ahmet Haxhiu e Xhavit Haliti takohen me Presidentin e Shqipërisë Ramiz Alinë. Nga ai marrin
 • Abdyl Salihu Adem Mikullovci Adem Hodža Ahmet Isufi Aida Dërguti Albin Kurti Albulena Balaj - Halimaj Albulena Haxhiu Ali Lajçi Allbert Kinolli Andin
 • Prishtinë 2018 1 Mashtruesit film i shkurter artistik, Regjia, Arsim Haliti 2002 2 Standardi X film i shkurter artistik, Regjia, Ilir Kabashi
 • Haliti 862. Shefki H. Rrahmani 50 V 863. Selishtë 864. Halim Jetullah Halimi 1908 865. Latif J. Ajvazi 866. Ukë Z. Azemi Pasjak 867. Ahmet Mehmeti
 • luftës me Malin e Zi më 1860 - 61 kreu detyrën e sekretarit dhe përkthyesit të Ahmet Xhevdet Pashës, kur ky u dërgua me misioni të veçantë në viset shqiptare
 • e cila në vitin 1928 e ngriti zërin kundër shpalljes së monarkisë nga Ahmet Zogu. Shkrimi i parë që njihet është artikulli Duke kërkuar një alfabet