Back

ⓘ Aaron Paul esht nje aktor amerikan i njohur per rolin e Jesse Pinkman ne serialin pluriçmuar Breaking Bad, me te cilen ka fituar disa çmime. Paul nuk ka studiua ..
Aaron Paul
                                     

ⓘ Aaron Paul

Aaron Paul esht nje aktor amerikan i njohur per rolin e Jesse Pinkman ne serialin pluriçmuar Breaking Bad, me te cilen ka fituar disa çmime.

Paul nuk ka studiuar aktrim, sepse sipas ti per te aktruar duhet vitem te imagjinosh sikur te jesh personin qe aktron.

                                     
 • Aaron James Ramsey lindur më 26 dhjetor 1990 është një futbollist profesionist uellsian i cili luan si mesfushor për klubin italian Juventus dhe kombëtaren
 • Aaron Hillel Swartz 8 nëntor, 1986  11 janar, 2013 ishte një programues kompjuterik, sipërmarrës, shkrimtar, organizues politik dhe haktivist i Internetit
 • ne Breaking Bad , Mike Ehrmantraut , si një personazh i rregulltë në serial. Aaron Paul tha se ka mbajtur kontakt serioz me Gilligan për ndonjë rol të mundshëm
 • Pál Sárközyt dhe e nënës franceze Andrée Mallah. Gjyshi nga e ëma ka qenë Aaron Benico Mallah, hebrej, me profesion mjek dhe me prejardhje nga Selaniku
 • Jacobs Casey Jacobsen Sam Jacobson Stub Jacobson Lou Jagnow Dave Jamerson Aaron James Billy James Gene James Henry James Jerome James LeBron James Mike
 • Edythe Marrenner Susan Sarandon Susan Abigail Tomalin T - Bone Walker Aaron Thibeaux Walker Tchock, Tchocky, Dr Tchock, The White Chocolate Farm Thom
 • dashurën e tij Ann Acheson për më shumë se 30 vjet. Ata kanë tre fëmijë, Aaron Elvis lindur në vitin 1995 Ava lindur në vitin 1998 dhe Ezra lindur
 • këngëtare amerikan 1989 Tommy Searle, garues profesionist i motocross 1990 Aaron Johnson, aktor britanik 1036 Ali az - Zahir, kalif l.1008 1236 - Shën Antoni
 • Sina basketbollist Edon Molla basketbollist Elvir Muriqi boksier Aaron Palushaj lojëtar profesional i hokejit Andy Parrino lojëtar i bejsbollit
 • luan rolin kryesor, Bruce Wayne Batman Bale prokurorit i qarkut Harvi Aaron Eckhart asistent DA Rachel Dawes Maggie Gyllenhaal komisioneri i policisë
 • Greenberg, interviewer. Framingham, MA: Sudbury Valley School Press. Schutz, Aaron 2010 Social Class, Social Action, and Education: The Failure of Progressive