Back

ⓘ Dury, Aisne. Dury eshte nje komune franceze, e cila ndodhet ne departamentin Aisne te rajonit Hauts-de-France. Dury ka nje popullsi prej 205 banore dhe siperfaq ..
Dury, Aisne
                                     

ⓘ Dury, Aisne

Dury eshte nje komune franceze, e cila ndodhet ne departamentin Aisne te rajonit Hauts-de-France. Dury ka nje popullsi prej 205 banore dhe siperfaqe 7.74 km², me nje dendesi prej 26 banor/km².