Back

ⓘ Auge, Ardennes. Auge eshte nje komune ne France. Auge ben pjese ne departamentin Ardennes te rajonit Grand-Est. Komuna ka nje popullsi prej 52 banore dhe siperf ..
Auge, Ardennes
                                     

ⓘ Auge, Ardennes

Auge eshte nje komune ne France. Auge ben pjese ne departamentin Ardennes te rajonit Grand-Est. Komuna ka nje popullsi prej 52 banore dhe siperfaqe 4.5 km².

                                     
  • Charleville - Mézières është një qark në Francë, dhe është pjesë e departamentit Ardennes Bogny - sur - Meuse Charleville - Mézières - 1 Charleville - Mézières - 2 Charleville - Mézières - 3