Back

ⓘ Arzano, Finistère. Arzano eshte nje komune ne France. Arzano ben pjese ne departamentin Finistère te rajonit Bretagne. Komuna ka nje popullsi prej 1402 banore d ..




Arzano, Finistère
                                     

ⓘ Arzano, Finistère

Arzano eshte nje komune ne France. Arzano ben pjese ne departamentin Finistère te rajonit Bretagne. Komuna ka nje popullsi prej 1402 banore dhe siperfaqe 34.04 km².

                                     
  • Kantoni Arzano frëngjisht: Canton d Arzano është një kanton në departamentin Finistère rajonin Région Bretagne në Francë. Kryeqëndra e kantonit është