Back

ⓘ Aboncourt-Gesincourt eshte nje komune ne France. Aboncourt-Gesincourt ben pjese ne departamentin Haute-Saône te rajonit Bourgogne-Franche-Comté. Komuna ka nje p ..
Aboncourt-Gesincourt
                                     

ⓘ Aboncourt-Gesincourt

Aboncourt-Gesincourt eshte nje komune ne France. Aboncourt-Gesincourt ben pjese ne departamentin Haute-Saône te rajonit Bourgogne-Franche-Comté. Komuna ka nje popullsi prej 249 banore dhe siperfaqe prej 10.68 km².

                                     
  • Meurthe - et - Moselle Aboncourt Moselle, një komunë në departamentin Moselle Aboncourt - Gesincourt një komunë në departamentin Haute - Saône Aboncourt - sur - Seille